PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 – 2 półrocze

I A  wychowawca Agata Wojtyło sala 56

Godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00-8:45 j. angielski geografia chemia godz. wychow. WF/WF
8:55-9:40 j. niemiecki j. polski j. polski j. angielski WF/WF
9:50-10:35 j. polski muzyka matematyka fizyka fizyka
10:45-11:30 j. polski matematyka religia biologia matematyka
11:40-12:25 matematyka informatyka j. angielski matematyka historia
12:45-13:30 WF/WF chemia j. niemiecki WOS  religia
13:40-14:25  WF/WF historia  WDŻ
14:35-15:20

I B  wychowawca Urszula Kożuchowicz sala 58

Godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00-8:45 matematyka j. polski WF/WF WF/WF matematyka
8:55-9:40 j. angielski geografia chemia WF/WF fizyka
9:50-10:35 religia historia religia j. angielski historia
10:45-11:30 j. niemiecki muzyka j. polski j. polski WOS
11:40-12:25 WF/WF chemia j. polski matematyka informatyka
12:45-13:30  WDŻ fizyka j. angielski matematyka
13:40-14:25 godz. wychow. j. niemiecki  biologia
14:35-15:20

II A wychowawca  Małgorzata Solarska sala 55

Godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00-8:45 j. polski zaj. artyst. j. polski j. ang/j. wł fizyka
8:55-9:40 matematyka muzyka inf/j. ang matematyka geografia
9:50-10:35 j. ang/j. wł j. polski chemia j. polski matematyka
10:45-11:30 j. wł/j. ang j. polski j. ang/inf historia zaj. techniczne
11:40-12:25 godz. wychow. matematyka religia j. wł/j. ang  WF/WF
12:45-13:30  religia historia historia biologia  WF/WF
13:40-14:25  WDŻ WF/WF
14:35-15:20  WF/WF

III A wychowawca  Anna Grynkiewicz sala 57

Godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00-8:45 biologia j. polski geografia j. polski geografia
8:55-9:40 j. ang/j. wł zaj. artyst. matematyka j. wł/j. ang matematyka
9:50-10:35 matematyka matematyka zaj. techniczne biologia WF/WF
10:45-11:30 j. polski historia j. polski j. ang/j. wł WF/WF
11:40-12:25 godz. wychow. WF/WF j. polski fizyka religia
12:45-13:30 j. wł/j. ang WF/WF religia historia
13:40-14:25 chemia  historia
14:35-15:20  EDB